Obchod

Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 0 thumb
Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 1 thumb
Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 2 thumb
Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 3 thumb
Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 4 thumb
Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci 5 thumb

Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Kolekci Živé Slony a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci

2 688.26 Kč

Štítky: unikátní dekor slon, slon ornament, abstraktní dekor slon, šedá dekor slon, deska králík, dekor slon, velké dekor slon, králík nádobí, výzdoba, králík, zajíček porcelán.

  • - Kód: r9680
  • - Skladem
  • Kategorie: Home Decor

Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Figurka Kolekce Pár Živý Slon a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci

Lidové Umění Porcelánu Keramické Čínské Zvířecí Figurka Kolekce Pár Živý Slon a Elegantní Řemeslníci pro Domácí Dekoraci SYXA002

Název Figurka: Elepants (Pár)

Informace o velikosti (Vlevo):

Délka: 20 cm

Šířka: 10 cm

Výška: 12,5 cm

Informace o velikosti (Vpravo):

Délka: 22 cm

Šířka: 10 cm

Výška: 12,5 cm

* Měření velikosti mohou mít odchylku 0,5 cm - 2 cm.

**Připomenutí:

Produkty jsou ručně vyráběné.Tam by mohlo být několik dírek na povrchu výrobků.Prosím, uvažovat o možných vad před potvrzení objednávky.Díky za pochopení.

* Poskytujeme celků a výrobků na zakázku.Prosím, neváhejte mě kontaktovat, pokud máte nějaké další otázky.

** Obrázky jsou uvedeny výše, jsou pro váš odkaz.Tam by mohlo být barevný diviation v důsledku různých monitoru.

** Pokud zjistíte, že skutečné výrobky jsou zcela odlišné v barvě a stylu, prosím, ne hesite nás o tom informovat.

Děkuji moc!!!

O Doručení po celém SVĚTĚ LODNÍ. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO) Objednávky zpracovány včas po ověření platby.Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu.Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů po zaplacení, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Návrat a Vrácení peněz do 7 dnů, kontaktujte nás a 30 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY!Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše P. O. číslo.My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Relax-massage.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

O Záruce 12 měsíců Výrobce omezená Záruka na vadné zboží (s výjimkou položek poškozené a / nebo zneužití po přijetí).Doplňky přijít s 3-měsíční záruka.Vadné zboží MUSÍ BÝT hlášeny a vrátil se do záruční doby (a v původním obalu, pokud je to možné).Musíte nám říct, co vady je a dejte nám číslo vaší objednávky.NEMÁME OPRAVY NEBO NAHRADIT ZBOŽÍ S PROŠLOU ZÁRUČNÍ.

Prosím, souhlasí s tím, aby všechny výše uvedené politiky při před objednávce na Relax-massage.cz!

O Naše Služby

Budeme věnovat sami udržovat vysoký standard zákaznických služeb a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Proto, Zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Jsme upřímně požádat, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, takže můžeme mít šanci řešit problémy a zlepšovat naše služby pro vaše obavy.


  • Téma: Maskot
  • Materiál: Keramické A Smaltované Výrobky
  • Styl: Lidové Umění