Obchod

Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 0 thumb
Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 1 thumb
Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 2 thumb
Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 3 thumb
Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 4 thumb
Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP 5 thumb

Kompatibilní s BNT BN-CKM-S-LX 1000BASE-LX SFP, 10 km 1310nm Transceiver modul SFP

161.21 Kč

Štítky: plaza, hadice stiskněte, 22mm červená tečka, čína hydraulické, fréza hydraulické, hydraulický ruční lis, BNTFLEX, stojánek motorky, kleště hadice, potrubí stiskněte nástroj.

  • - Kód: r9137
  • - Skladem
  • Kategorie: sleva

Vítejte SeeMe Technology Co., LTD Sleva pro velkoobchod?Další část čísla?Citát pro KUSOVNÍKU?Pro více informací, prosím, neváhejte kontaktovat SeeMe prodávající Všechny naše výrobky mají jeden rok záruka kvality.


  • Značka: SMTE
  • Typ Položky: Optický modul
  • Stav: Nové a OEM
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: BNT BN-CKM-S-LX