Obchod

0.2-1 m N ženské hlavy (příruby, šrouby) otočte 50-3d závitu TNC vnitřní závit vnitřní jehlu 0 thumb

0.2-1 m N ženské hlavy (příruby, šrouby) otočte 50-3d závitu TNC vnitřní závit vnitřní jehlu

523.51 Kč 460.79 Kč

Štítky: Závit, dmr opakovač, m6 screw set, m3 závit, m5 šroub, metrický šroub, diy kit fm vysílač, fm, 108 mhz, deska rádio.

  • - Kód: r8945
  • - Skladem
  • Kategorie: Měření & Nástroje Analýzy

Popis

Vlastnosti: 0.2-1 m N ženské hlavy (příruby, šrouby) TNC vnitřní závit pro vnitřní jehlu 50-3d řádku, průměr 5 mm

Platba

Přijímáme PayPal pouze.Prosím provést platbu co nejdříve po nákupu (nejpozději do 7 dnů po ukončení aukce).Pro více položek nákupu, vyplňte prosím checkout pouze poté, co jste vyhráli všechny položky.Pro vaše pohodlí, přepravní slevy budou aplikovány automaticky na pokladně.

Dodací Podmínky

1.Budeme loď na EBAY ADRESU do 48 hodin od obdržení platby vymazány.Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích. 2.Položka(y) budou odeslány do kupujícího Ebay ověřit adresu.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa ebay zápas adresu, kterou bych nás k lodi. 3.Doprava vyžaduje přibližně 8 do 18 pracovních dnů,ale někdy jde do 25-30 dní pro vzdálené oblasti.To je, závisí na nákladní dopravy v různých zemích. 4.Poštovné a manipulační poplatek zahrnuje mailing, balení, skladové a distribuční náklady. 5.Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí.Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky 6.Poznámka: Jsme loď položku do Místní , Nigérie, Itálie, Afriky a některé vzdálené ostrovní země.

Návrat Politiky

1.Jakýkoliv problém s položkou, nebo nejste spokojeni s touto položkou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů poté, co jste obdrželi položky.Náhrady k dispozici pouze do 14 dní, po 14 dnech, pouze opravit. 2.Nebudeme odpovědni za jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je / jsou výsledkem kupující zneužití.Kupující je zodpovědný zaplatit zpáteční adresou poplatek.Pokud položka je vadný, může to být vyměněny, jednoduše vrátit do 2 týdnů po příjezdu za plnou náhradu, méně všechny přepravní a manipulační poplatky.Zboží by mělo být vráceno s veškerým příslušenstvím a v původním balení.Jinak, žádná náhrada bude provedena.Pro všechny vrátit produkty, zákazníky, kontaktujte nás pro vracející adresu. 3.Návrat expediční poplatek je odpovědnost kupujícího, pokud návratnost je výsledkem naší chybou.A všechny NON-prodávající chybu vrací pro náhrady podléhají 20% re-osazení poplatek.Kupující zaplatit poštovné, poplatky na vlastní náklady vrátit produkty pro výměnu nebo vrácení peněz.Budeme za poštovné náhradníků.Náhrada bude provedena po obdržení vrácené položky.

Zpětná vazba

1.Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu, prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu.Jsme tvrdě pracovat, aby se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás. 2.Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi,prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. 3.Naše první mise je, aby se ujistil jste spokojeni s každou transakci.Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení, negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor.Když narazíte na nějaký problém v transakci, prosím, kontaktujte nás přes Ebay Zprávu Centra, my vám odpovíme do 24 hodin v pracovní dny.

Pracovní Doba

1. Pracovní Doba: od pondělí do soboty, není zahrnují neděli nebo o státních svátcích. 2.Pokud máte nějaké problémy, jsme ochotni vám pomoci.Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu před nechat jakoukoli zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách odpovídat na vaše e-maily do 24 hodin v pracovní den.


  • DIY Dodávky: Obrábění kovů